12V 8Ah SLA Battery Replacement for DURA12-8F
SKU: ML8-1213335397 Category:
Voltage: 12 Volt
Amperage: 8 AH
Chemistry: SLA, AGM
Terminal: F1
Battery Dimensions:
5.94 in x 2.56 in x 4.02 in
Weight: 4.96 Lbs
Multi Packs Bundled Savings
1 Pack, 2 Pack, 4 Pack, 6 Pack, 8 Pack, 10 Pack
1 review for 12V 8Ah SLA Battery Replacement for DURA12-8F