12V 35AH SLA Battery Replacement for Werker WKDC12-35J
SKU: ML35-124237438 Category:
Thumbnail Short Description Price Add to Cart Button
Specifications:
Voltage: 12 Volt
Amperage: 35 AH
Chemistry: SLA, AGM
Battery Dimensions:
7.76 in x 5.12 in x 7.01 in
Weight: 23.15 Lbs
Warranty
1 Year
Multi Packs Bundled Savings
1 Pack, 2 Pack, 4 Pack
1 review for 12V 35AH SLA Battery Replacement for Werker WKDC12-35J