ML200-12FT – 12 Volt 200 AH, Front Terminal, Rechargeable SLA AGM Battery
Availability: In stock
SKU: ML200-12FT Category:
Specifications:
Voltage: 12 Volt
Amperage: 200 AH
Chemistry: SLA, AGM
Terminal: Front Terminal
Battery Dimensions:
20.87 in x 4.93 in x 12.43 in
Weight: 127.60 Lbs
Warranty
1 Year
Volts
12V