ML3-12 Replacement part For Toro Lawn mower # 106-8397 BATTERY-12 VOLT
SKU: ML3-1252 Category:
Thumbnail Short Description Price Add to Cart Button
Specifications:
Voltage: 12 Volt
Amperage: 3 AH
Chemistry: SLA, AGM
Terminal: F1
Battery Dimensions:
5.28 in x 2.64 in x 2.64 in
Weight: 3.20 Lbs
Warranty
1 Year
Multi Packs Bundled Savings
1 Pack, 2 Pack, 3 Pack, 4 Pack, 6 Pack, 10 Pack
Volts
12V