12V 55AH GEL Battery Replacement for SLAA12-55C/FR
SKU: ML55-12GEL484 Category:
Thumbnail Short Description Price Add to Cart Button
Specifications:
Voltage: 12 Volt
Amperage: 55 AH
Chemistry: GEL
Battery Dimensions:
9.02 in x 5.43 in x 9.13 in
Weight: 38.58 Lbs
Warranty
1 Year
Multi Packs Bundled Savings
1 Pack, 2 Pack
1 review for 12V 55AH GEL Battery Replacement for SLAA12-55C/FR