Availability: In stock
SKU: ML110-12GEL Category:
Specifications:
Voltage: 12 Volt
Amperage: 110 AH
Chemistry: GEL
Battery Dimensions:
13.11 in x 6.81 in x 8.74 in
Weight: 65.00 Lbs
Warranty:
1 Year
Volts
12V